HakkımızdaROTA VİNÇ MAKİNA A.Ş

 

2014 yılında Gaziantep de küçük bir sanayi işletmesi olarak başladığımız bu yolda adım adım büyümenin temellerini attık yapmış olduğumuz yatırımlar ve girişimci ruhumuz ile 2016 yılında Rota Vinç Anonim şirketini kurduk. Gelişen teknolojiyi sürekli takip ederek ve bunu işimize yansıtarak Vinç yapımında önemli bir Pazar payına sahip olduk ve kısa süre içerisinde yük asansörü yapımı ile şirketimizin hizmet alanını büyüttük ve 2017 yılında uluslararası çapta hizmetlerimizi faaliyete geçirdik. Beş yıl içerisinde kaliteli işçiliğimiz ve satış sonrası hizmetlerimiz sayesinde Türkiye’nin 81 iline ve Dört farklı ülkeye hizmetlerimiz devam etmektedir.

 

Rota Vinc olarak; müşterilerin taleplerine göre ihtiyaçları olan ürünlerin üretimini gerçekleştirdiğimiz gibi, üretim alanındaki bilgi birikimini tasarım çalışmalarıyla zenginleştirerek kendi markamız ile ürettiğimiz ürünleri pazara sunuyoruz. Pergel Vinç, Monoray Vinç ( 1-40 ton arası), Gezer Köprülü Vinç (1-300 ton arası), Portal Vinç (1-400 ton arası), Otonom Vinç(1-40 ton arası), Hidrolik ve Makaslı platformlar, Hidrolik ve Halatlı yük asansörleri ( 1-100ton arası), ihtiyaca özel taşıma ve kaldırma sistemleri kendi markamız ile satışını gerçekleştirmiş olduğumuz ürün gruplarıdır.

 

Rota Vinç markasını ''Kalite, Teknoloji ve Güven'' kavramları ile özdeş hale getirmek suretiyle müşteri talep ve beklentileri doğrultusunda, mevzuat şartlarına uygun; CE ve ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemine bağlı hizmet vermeyi kuruluş gayesi olarak benimsemiştir. Bu amaç çerçevesinde; tüm çalışanlarımızın yenilikçi, teknik yeterliliklerini arttıracak eğitimler ile geliştirmesini ve iyileştirilmesini sağlayarak üretim, satış ve satış sonrası hizmet faaliyetlerini sürdürerek bir dünya markası olma yolunda hedefine adım adım yaklaşmaktadır.